Kontakt os

​Åbningstider:

​kl. 14.00-21.00

SEKRETARIATET​

Sindou Michel Konate

Kommunikationsrådgiver

Mail: konate@misbrugsportalen.dk

Direkte: 30 14 99 85

Bestyrelse

Silvia Meyer

Bestyrelsesformand 

Mail: silvia@misbrugsportalen.dk

Direkte: 20 20 77 13

Mia Bøøk

Bestyrelsesmedlem

Mail: mia@misbrugsportalen.dk

Kamilla Lund

Bestyrelsesmedlem, Borger & Frivilligrepræsentant

Mail: kamilla@misbrugsportalen.dk

Økonomi & Revision​

​Kvist & Jensen

Statsautoriseret revisionsselskab

Brian Christiansen,

Statsautoriseret revisor

Anne Haaning

Revisor

RÅDGIVNING

Overgået til Pårørende Netværket - Misbrugsportalen 2020​

Simone Shiva Blanca Jensen

​(Overgået til Pårørende Netværket MP)

Frivilligkoordinator

Mail: simone@misbrugsportalen.dk

Brug Bolden fællesskaberne

Michael Mogensen, projektleder Sjælland & Hovedstaden 

mm@brug-bolden.dk

Michael Fischer, frivilligleder Sydsjælland & Midtjylland

ms@brug-bolden.dk

BREAKOUT

​​Sanne Fristed

Alkoholbehandler og gruppeleder

sanne@misbrugsportalen.dk

Rådgivningen

​Misbrugsportalen tilbyder gratis og anonyme støttende samtaler til pårørende, samt til unge over 18 og voksne med et misbrug, eller en afhængighedsproblematik. Læs mere

Ring til os på

phone-call_2 70 90 90 80

Alle henvendelser behandles fortroligt.​

Åbningstider:

Mandag 14.00 - 17.30

Tirsdag   14.00 - 17.30

Onsdag  14.00. - 21.00

Torsdag  14.00 - 21.00

Fredag   17.30 - 21.00

​​​

Adresse

Misbrugsportalen

Rugtoften 4 

2880 Gladsaxe

CVR: 34557144​

Persondata

Kontakt

​​

Rådgivning 70 90 90 80​

​​Sekretariat 71 99 29 19

​​kontakt@misbrugsportalen.dk